CZYTELNICY O NAS:

Największą zaletą "Prawa pracy w pytaniach i odpowiedziach"" jest pomoc w rozwiązywaniu problemów dotyczących NIESTANDARDOWYCH KWESTII, co do których nie ma jednoznacznych odniesień w przepisach prawa pracy, a z którymi my - pracownicy kadrowi spotykamy się na co dzień.
Dział Kadr w naszej firmie bardzo ceni to, że odpowiedzi na poszczególne pytania zawarte w miesięczniku są rzetelne, klarowne i często POPARTE PRZYKŁADAMI oraz opinią SN w danej sprawie.
Cieszymy się, że jesteście Państwo otwarci na współpracę ze swoimi czytelnikami poprzez udostępnienie możliwości zadawania pytań Redakcji!

Pozdrawiam
Dajana Kuceł
ref. d/s kadrowo-finansowych

Pragnę wyrazić pozytywną opinię o wydawanym miesięczniku „Prawo pracy w pytaniach i odpowiedziach”. Artykuły są różnorodne. Czasopismo zawiera najnowsze informacje aktualizujące wiedzę czytelnika, które przedstawione są w atrakcyjnej formie za pomocą konkretnych pytań i odpowiedzi. Taka forma powoduje łatwość w zrozumieniu i interpretacji problemu. Autorzy profesjonalnie podejmują tematy, które budzą wątpliwości, są trudne i problematyczne. Jakość i szczegółowość opisywanych zagadnień jest w zupełności wystarczająca dla czytelnika. Dodatkowym walorem są umieszczane podstawy prawne, w ten sposób łatwiej jest sięgnąć i znaleźć podstawę prawną danego zagadnienia. Również należy podkreślić ciekawą i starannie dobrana szatę graficzną. Ważne jest zamieszczanie informacji o najważniejszych artykułach planowanych w kolejnych numerach. To sprawia, że czytelnik z niecierpliwością czeka na kolejne wydanie. Jedynie czego brakuje to mailowego wsparcia eksperta prawa pracy. Czasem telefoniczne porady szybko umykają. W formie wiadomości byłoby to „trwalsze” . „Prawo pracy w pytaniach i odpowiedziach” jest skarbnicą wiedzy!!!! :) Gratuluję. 

Pozdrawiam 
Anna Wiśniewska
specjalista ds. kadr

Czasopismo "Prawo pracy w pytaniach i odpowiedziach" dużo nam pomaga i dalej będziemy kontynuować prenumeratę.

Maria Madejska
Kierownik GOPS

Czasopismo  "Prawo pracy w pytaniach i odpowiedziach"  jest bardzo ciekawie opracowane. Na dzień dzisiejszy wprawdzie w otrzymanym numerze nie znalazłam odpowiedzi na pytanie dziś mnie nurtujące, ale są poruszane ważne sprawy związane z aktualnie zmienionymi przepisami.  Na pewno otrzymany numer zostawię sobie jako pomoc podręczną. Dziękuję. 

Katarzyna Szostek

Czasopismo “Prawo pracy w pytaniach i odpowiedziach” w sposób przejrzysty i ciekawy przekazuje aktualne informacje dotyczące przepisów, wykładni oraz interpretacji zagadnień związanych z tematyką kadrową.
Szczególnie przydatne są studia przypadków i interpretacja przepisów. Bardzo ładna dla oka jest szata graficzna oraz funkcjonalny układ pisma.
Bardzo przydatne są załączniki w postaci merytorycznych wkładek stanowiących skrót zagadnień.

Pozdrawiam
Czanita Wilk
Specjalista ds. personalnych

UWAGA!

Droga Czytelniczko, Drogi Czytelniku
Za przesłane opinie na temat naszego miesięcznika wysyłamy książkę-nagrodę z zakresu prawa pracy.
Książka warta jest 69 zł brutto, a Ty dostaniesz ją w prezencie!
Zależy nam na Twoim zdaniu na temat przydatności porad naszych ekspertów w Twojej codziennej pracy. 
Prześlij swoją opinię na adres: prawopracy@wip.pl